Zdraví a jídlo

Nabízím možnost konzultace ohledně vašeho stravování. Splnila jsem si jedno z mých velkých přání a v létě 2016 jsem absolvovala rekvalifikační kurz Poradce pro výživu. Dlouhodobě se zajímám o působení potravy na naše tělo a právě ji považuji za obrovský pohon celého našeho organismu. Pokud dodáváme tělu vše potřebné, posloucháme co od nás vyžaduje, co potřebuje, co odmítá, můžeme jej začít léčit. A proč nezačít právě tou nejjednodušší cestou jako je správná výživa.
Nikoho do ničeho nenutím, poslouchám a respektuji. Konzultace vedu tak, abych vás od zdravějšího způsobu života neodradila. Ale naopak, abychom našli společně tu nejvhodnější cestu ke zdravějšímu a lepšímu způsobu života bez velkých obětí:)

Sestavím Vám jídelníček na míru na 14 dní nebo měsíc, dle domluvy. Vždy pracuji s potravinami, které dobře znáte, doma používáte, máte je rádi.

Můžete mě kontaktovat i pokud využíváte některý z výživových směrů (vegetariánství, veganství...) a přesto se vám nedaří si udržet správnou váhu, nebo se necítíte úplně dobře.

Nabízím i pomoc při výběru potravin v obchodě nebo ukázku zdravějšího vaření u Vás doma. Věřili byste, že jde udělat mnohem zdravější a tím i lepší varianta většiny českých tradičních jídel?  Nebo byste se rádi naučili vařit ze surovin, které běžně nepoužíváte a nevíte co s nimi? Pohanka, luštěniny, jáhly atd. Nebo byste do svého jídelníčku rádi zařadili bezmasovou stravu a nevíte jak na to? Milujete sladké a těžko se ho vzdáváte? Ukážu Vám, že není nic lehčího než si vykouzlit zdravější variantu sladkých zákusků.

Pokud se nemůžete dostavit osobně není problém se mnou konzultaci provést po emailu nebo můžete použít pro rychlou zprávu formulář dole na této stránce:)

Těším se na Vás!

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - poradím vám jak se správně stravovat, jak zhubnout, přibrat, udržet si váhu a být v pohodě. Bez pilulek, potravinových doplňků. Jen díky vyváženému jídelníčku, který sestavuji na základě velmi podrobného individuálního pohovoru.
 

 

  


 

 

Výživové poradenství

Zde se můžete přihlásit na konzultaci nebo se zeptat na to co vás zajímá